Прес-центр

Руслан Терещенко виступить на міні-конференції «Як побудувати кар’єру в медіа»

19-05-2010

Керівник відділу маркетингу телеканалу «СТБ» Руслан Терещенко підтвердив участь у міні-конференції «Як побудувати кар’єру в медіа», на якій погодився розповізти про власне професійне становлення.

«З розвитком технологій медіа обступає нас все щільніше і щільніше, і на сьогодні, кількість способів достукатися до мас на порядок більше, ніж було 5 років тому. Природно, це має знайти своє відображення і у фахівцях, які цим займаються. Тому залучення молодих талановитих людей, які виросли на цифрових технологіях і живуть ними, як ніколи актуальне» - зазначив Руслан Терещенко.

Крім Руслана, поділитись своїм досвідом, знаннями, життєвими історіями вже погодились Сергій Кузін – директор «Русское Радио» - Україна», Ірина Лисенко - генеральний директор «Нового каналу», Ілона Довгань – ведуча ТСН на телеканалі 1+1, Богдан Козаченко – Голова Наглядової ради ПАТ «Наше Радіо», Ірина Бутко – керівник служби по роботі з персоналом телеканалу Інтер.

Нагадуємо, що міні-конференція «Як побудувати кар’єру в медіа» відбудеться 8 червня під час головного щорічного бізнес-форуму професіоналів меіаіндустрії України Телерадіоярмарку-2010 в рамках проекту Індустріального Телевізійного Комітету «МедіаКар’єра».

Запрошуємо відвідати захід 8 червня з 14:00 до 17:00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», павільйон №3, вхід J, 1-й конференц-зал.