Прес-центр

20 травня 2010 року відбудеться прес-конференція представників неурядових медіа організацій, щодо висунення кандидатур на посади членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

19-05-2010

Як відомо, 13 травня Верховна Рада України ухвалила рішення про відставку 4-х членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Відповідно до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення», подання кандидатур на посаду члена Національної ради можуть робити всеукраїнські об'єднання громадян у галузі діяльності засобів масової інформації.

На прес-конференції організованій Незалежною Асоціацією телерадіоМовників (НАМ) та Індустріальним Телевізійним Комітетом (ІТК), що відбудеться 20 травня 2010 року о 10:00 у приміщенні Інформаційного агентства Інтер медіа консалтинг, за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52-а, представники медіа організацій представлять вимоги до майбутніх членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення, а також оголосять кандидатури та критерії їх відбору.

Оголошені на прес-конференції кандидати від громадських організацій будуть претендувати на участь у конкурсі на заміщення посад членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Учасники прес-конференції:

  • Тетяна Лебедєва – член правління Незалежної Асоціації телерадіоМовників (НАМ),
  • Катерина М’ясникова - виконавчий директор Незалежної Асоціації телерадіоМовників (НАМ),
  • Катерина Котенко - виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК).

Організатори прес-конференції Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ) та Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК).

 

Акредитація журналістів обов’язкова.

Контактна особа:

Надія Крохмальна

Керівник прес-центру Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ)

тел: +38 (067) 407 09 42, +38 (097) 162 24 40

www.nam.org.ua