Прес-центр

Ірина Костюк поділиться досвідом з відвідувачами міні-конференції «Як побудувати кар’єру в медіа»

20-05-2010

Директор компанії «Медіа Ресурси Менеджмент» Ірина Костюк підтвердила участь у міні-конференції «Як побудувати кар’єру в медіа».

Ірина зауважила, що: «Оскільки відповідна освітня база для навчання медіаперсоналу в нашій країні ще не до кінця відповідає всім стандартам, то головним фактором у медіакар'єрі є досвід. Чим більше досвіду - тим більше шансів успішної кар'єри. А досвід - це старанна праця. Тому не відкрию нічого нового, якщо скажу, що запорукою успішної кар'єри є сумлінна праця, і молоді фахівці повинні бути готові починати з самих низів, відбудовуючи дорогу наверх повільно, але впевнено. Відразу і все не вийде, а якщо вийде, то довго не триватиме. Медіа чекає приплив молодої крові, тому що поки в більшості випадків по венах ганяється стара (але від того не менш досвідчена і якісна)».

Учасники міні-конференції «Як побудувати кар’єру в медіа»:

  • Сергій Кузін – директор «Русское Радио» - Україна»,
  • Ірина Лисенко - генеральний директор «Нового каналу»,
  • Ілона Довгань – ведуча ТСН на телеканалі «1+1»,
  • Богдан Козаченко – Голова Наглядової ради ПАТ «Наше Радіо»,
  • Ірина Бутко – керівник служби по роботі з персоналом телеканалу Інтер,
  • Руслан Терещенко – керівник відділу маркетингу телеканалу «СТБ»,
  • Ірина Костюк – директор компанії «Медіа Ресурси Менеджмент».

Нагадуємо, що міні-конференція «Як побудувати кар’єру в медіа» відбудеться 8 червня під час головного щорічного бізнес-форуму професіоналів медіаіндустрії України Телерадіоярмарку-2010 в рамках проекту Індустріального Телевізійного Комітету «МедіаКар’єра».

Запрошуємо відвідати захід 8 червня з 14:00 до 17:00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», павільйон №3, вхід J, 1-й конференц-зал.

Попередня реєстрація (у темі листа вкажіть назву конференції), або за телефоном +380 (44) 353-13-98 Контактна особа: Катерина Танчак