Прес-центр

Індустріальний Телевізійний Комітет повністю дотримується законодавства про захист економічної конкуренції

26-04-2004

23 квітня 2004 року Антимонопольний Комітет України погодив створення Асоціації «Індустріальний Телевізійний Комітет» та підтвердив, що установчі документи Асоціації відповідають чинному законодавству.

Створення Асоціації «Індустріальний Телевізійний Комітет» ініціювала група провідних телеканалів та рекламних агентств України ще у 2002 році. На сьогодні членами Асоціації є телеканали Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ та рекламні агентства Starcom MediaVest Group, Initiative Media, PROVID/BBDO.

Метою Асоціації є сприяння розвитку телевізійного ринку в Україні, розробка проектів законодавчих актів з питань телебачення а реклами та організація збалансованої системи соціологічних досліджень (вимірювань) телевізійної аудиторії України.

Відповідно до рішення Антимонопольного комітету, створення та діяльність Асоціації не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції.

Юридичне обслуговування Асоціації здійснює Адвокатська контора «Коннов і Созановський», яка представляла інтереси Асоціації перед Антимонопольним комітетом України.