Прес-центр

Нові українські телеканали приєднуються до ІТК

16-09-2005

ТЕТ та М1 приєднались до Індустріального Телевізійного Комітету

У вересні 2005 року Індустріальний Телевізійний Комітет розглянув звернення телеканалів ТЕТ та М1 та вирішив проголосувати за приєднання цих каналів до телевізійної частини ІТК. Так як «Розширення складу ІТК — одне з наших стратегічних завдань. Безумовно, чим більш репрезентативним буде склад ІТК, тим вагомішим буде голос організації під час захисту галузевих інтересів,“ — повідомив Олег Попенко, голова ІТК.

Нові члени ІТК погодились зі статутними документами та стратегічним планом діяльності ІТК до 2008 року, та висловили своє бачення співпраці з Індустріальним комітетом.

Григорій Тичина, голова правління ЗАТ «Телекомпанія “ТЕТ” сказав: “За останній рік ТЕТ здійснив значні кроки у своєму розвитку. Ми істотно розширили регіональне покриття і фактично зайняли місце серед загальнонаціональних українських телеканалів. Навесні минулого року ми кардинально змінили концепцію мовлення: ТЕТ став позиціонуватися як розважальний телеканал і докорінно змінив сітку мовлення. Усі ці кроки призвели до збільшення частки глядацької аудиторії ТК ТЕТ до показників, які дозволяють говорити про те, що наш канал став одним із гравців вітчизняної телевізійної індустрії.

Цілком природно, що в цих нових умовах для нас важливим є постійний контакт з колегами з інших загальнонаціональних телеканалів для того, щоб ми разом могли оперативно узгоджувати поточні питання, більш активно й злагоджено представляти позицію телевізійного співтовариства у відносинах з іншими учасниками ринку, державними регулюючими органами в сфері телебачення, реклами тощо. Я вважаю, що участь в Індустріальному Телевізійному Комітеті повною мірою надає нам такі можливості, тож, користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку членам ІТК за рішення прийняти телеканал ТЕТ до цієї організації.»

Валентин Коваль, генеральний продюсер телеканалу М1 зауважив: «Спостерігаючи за діяльністю ІТК зовні, ми дійшли висновку, що це — не стільки елітний клуб мовників і рекламістів, скільки дієвий інструмент, який дозволяє успішно регулювати діяльність у сферах, які  або не мають законодавчої бази взагалі, або вона не дає прямих відповідей на складні питання у нашій галузі. Оскільки канал М1 є прикладом успішного функціонування форматного телеканалу, ми вважаємо, що можемо бути корисними індустрії, ставши частиною цього поважного органу.»