Прес-центр

ІТК підтримує Нацраду і надає ефірний час для трансляції церемонії нагородження премії «Телетріумф» на каналі «1+1»

15-06-2006

15 червня Національна рада України на своєму засіданні прийняла рішення про церемонію  нагородження традиційною премією Національної ради «Телетріумф».

Цього року церемонія переноситься на місяць від попередньо оголошеної дати - 28 липня і відбудеться у 20-х числах серпня.

Індустріальний Телевізійний Комітет всебічно підтримує премію «Телетріумф», а телеканал «1+1», який є членом ІТК, надасть свій ефірний час для трансляції церемоніїї нагородження. Генеральний директор канала «Студія «1+1» Юрій Морозов повідомив, що рішення щодо підготовки до ефіру телеверсії церемонії було прийнято саме Індустріальним телевізійним комітетом.

Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК вважає таку підтримку з боку комітету цілком нормальним явищем, бо, за її словами, «Телетріумф» - це премія, яка рухає галузь уперед, розвиває її і завдає високих стандартів роботи. До того ж, цей захід дозволяє регіональним телекомпаніям показати краще і, можливо, зацікавити своєю продукцією ринок».

У зв’язку з тим, що церемонію нагородження буде перенесено, Національна рада продовжила прийом програм для участі до 25 червня. На цей час подано 143 роботи в різних номінаціях.