Прес-центр

Закінчилася процедура вступу НТН до Індустріального Телевізійного Комітету

07-08-2006

7 серпня закінчилася процедура вступу ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (Телеканал НТН) до Індустріального Телевізійного Комітету.  НТН став дев’ятим телеканалом, який ввійшов до складу ІТК. Це свідчить про те, що Індустріальний Телевізійний Комітет стає все впливовішою організацією на медіа-ринку. На сьогодні до складу ІТК входять майже всі найбільш успішні та впливові всеукраїнські телеканали.

„Вважаю цілком логічним те, що телеканал НТН вирішив приєднатися до нас, - вважає виконавчий директор ІТК Катерина Котенко, - Ми бачимо, що НТН підтримує завдання та цілі, які ставить перед собою наш комітет і хоче разом з нами розвивати телевізійну галузь. До того ж, разом і проблеми долати легше”.

Олександр Ільяшенко, генеральний директор ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (Телеканал НТН): "Я задоволений тією роботою, що була зроблена ІТК і нашим каналом. Думаю, як НТН має потребу у ІТК, так і ІТК потребує НТН. Впевнений, що ми зможемо з цієї співпраці черпнути багато корисного для себе з точки зору бізнесу. А ІТК стане ще впливовішою організацією на медіа-ринку".