Advocacy

Професійна конференція для фахівців медіаправа

23-05-2011

27 травня 2011 року конференція «Медіаправо» збере провідних фахівців для обговорення актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

Ключовим напрямком для обговорення на конференції «Медіаправо» стане сучасне правове регулювання медіа індустрії, зміни та доповнення, яких воно потребує.

Експерти та учасники ринку говоритимуть про загальну ситуацію регулювання мовлення в Україні, в тому числі контенту, захисту персональних даних, авторських прав. Секційні блоки включатимуть проблеми заборони реклами  та регулювання кіно- та телевиробництва (податкове та митне регулювання, питання щодо реєстрації та продажу форматів тощо).

В програмі конференції передбачено три тематичні секції.

  • Загальне регулювання мовлення;
  • Регулювання реклами;
  • Регулювання кінематографії, кіно- та телевиробництва.

Євгенія Дербал, партнер Адвокатської контори «Коннов та Созановський», тема доповіді якої охоплюватиме питання податкового регулювання кіновиробництва, зазначає: «Кінобізнес в Україні переходить до нового етапу розвитку, коли починають реалізовуватися значні проекти національних кіно- та продакшнстудій. Підтримкою розвитку національного кіновиробництва мають стати законодавчі норми, які регулюють увесь цикл кіновиробництва, впровадження пільгового оподаткування та державного фінансування кінематографу».

Катерина Котенко, Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету зазначає: «Індустріальний Телевізійний Комітет започатковує нові традиції для фахівців медіаправа. Обмін досвідом, практичні рекомендації, корисні знайомства та спільне вирішення актуальних питань галузі – все це ви знайдете на новому фаховому майданчику. До зустрічі на конференції Медіаправо!»

Участь у конференції безкоштовна.

Реєстрація є обов’язковою на сайті конференції www.medialawconference.com.ua

Час та місце проведення конференції: п’ятниця, 27 травня 2011 року, початок реєстрації о 9:30, конференц-зал Індустріального Телевізійного Комітету за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 10, 2-й поверх.

Контактна особа: Ярослава Антіпіна, тел.. +380 44 353 13 98

Організатор:

  • Індустріальний Телевізійний Комітет;

Партнери:

  • Адвокатська контора «Коннов і Созановський»
  • Всеукраїнська Рекламна Коаліція

 

Довідка:

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Метою ІТК у стратегічному напрямку Дослідження телевізійної аудиторії є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Адвокатська контора «Коннов і Созановський» створена в 1992 році і є однією з провідних юридичних фірм з офісами в Україні та Росії, а також представницькими офісами на Кіпрі та у Великобританії.

Адвокатська контора «Коннов і Созановський» надає юридичні послуги українським і іноземним клієнтам у багатьох галузях права, включаючи авторське право й медіа-право, конкурентне право, корпоративне право, податкове право, нерухомість, будівництво й земельне право, представництво в судах, право інтелектуальної власності (торгові марки, патенти і т.д.), податкове право, господарське й договірне право, цінні папери та фінансові установи.

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) була створена у 1997 році з ціллю розвитку рекламного ринку України. Місія організації: сприяти розвитку рекламної галузі України.