Advocacy

Засідання Національної ради 12 травня

12-05-2011

Сьогодні, «12» травня 2011 року, відбулося чергове засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на якому

були присутні:

  • Мудрак Лариса Михайлівна (першу половину засідання);
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Головатенко Оксана Анатоліївна.

відсутні: Єлманова Оксана Миколаївна.

було вирішено:

1.Нарахувати ліцензійний збір відповідно до прийнятих рішень Національної ради (про переоформлення ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги та про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги). Було виписано 418 рахунків.

Доповідав: В. Манжосов

 

2.Затвердити форму ведення та оприлюднення Державного реєстру телерадіоорганізацій України відповідно до прийнятого Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Доповідала: Л. Мудрак

 

3.Перенести питання видачі ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «АППІА», м. Київ (супутниковий канал для єврейської громади).

Доповідала: Л. Мудрак

 

4.Внести зміни до рішення Національної ради від 22.07.2009 № 1609 «Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», зокрема.

  • канал «Теленяня» замінити на канал «Карусель» у зв’язку зі зміною найменування.

Доповідала: О. Головатенко

 

5.За проханням мовника внести зміни до рішення від 23.02.2011 № 331 «Про заяву ЗАТ «ТРК «Україна», м. Донецьк, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0472-м від 12.03.2008, Футбол)”. Зокрема, залишити обсяг мовлення 24 години на добу (відповідно до рішень було зменшено обсяг мовлення до 14 годин на добу).

Доповідала: Л. Мудрак

 

6.Взяти до відома результати планової перевірки ПАТ «Телекомпанія «ТЕТ», м. Київ (НР № 1145-м від 29.11.2001).

За результатами перевірки було виявлено збільшення обсягу вітчизняних, розважальних, власних програм та програм категорії «інше». Зменшено обсяг іноземного продукту та фільмопоказу. Під час перевірки зафіксовано, що ретранслюється телемагазин.

Доповідала: О. Головатенко

 

7.Призначити позапланову перевірку ТОВ «Музичне телебачення», м. Київ (НР № 0178-м від 12.06.2007).

Доповідала: О. Головатенко

 

8.Затвердити Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги з врахуванням зауваження ІТК та НАМ. Дане Положення буде направлено у Міністерство юстиції України для подальшої його реєстрації.

Доповідала: О. Головатенко

 

9.Розірвати трудовий договір між Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення та Володимиром Туреликом з посади Представника в Івано-Франківській області.

Доповідав: В. Манжосов