Прес-центр

Росс Біггем про конференцію «Телебачення як Бізнес»

05-08-2011

Генеральний директор Асоціації Комерційного Телебачення Європи Росс Біггем виступить на конференції «Телебачення як Бізнес - 2011», яка відбудеться 15 вересня 2011 року, у четвер, у готелі Radisson BLU у рамках Kiev Media Week. Конференція «Телебачення як Бізнес» збере українських та іноземних медіафахівців для обговорення актуальних питань телевізійного бізнес середовища.

Ми попросили Росса Біггема відповісти на наші питання про конференцію:

Чому так важливо збирати телевізійних експертів на одному майданчику?

«Наш бізнес рухається набагато швидшими темпами, ніж це було раніше. Те, що ми знали 5 років назад, сьогодні вже не актуально. Тому, важливо прислухатись до того, що думають про майбутнє наші конкуренти та компаньйони, мати неупереджене бачення бізнес процесів та реального стану ситуації».

У Вас багатий досвід у практиці проведення конференцій такого типу. Щорічно ACT організовує конференцію для представників комерційного телебачення Європи. Розкажіть про результативність таких заходів.

«Добре спланована конференція може справді налаштувати людей на сприйняття змін та перегляд способів ведення бізнесу. Це також елемент «демонстрації» нашого сектору представникам рекламної галузі, постачальникам програмного забезпечення, політикам та взагалі усім тим, хто впливає на телевізійну індустрію».

Які Ваші очікування від конференції?

«Я хочу більше дізнатись про український телевізійний ринок та пояснити деякі тренди європейських країн. Вважаю, що це дійсно важлива подія на телевізійному ринку».

Нагадаємо, що Росс Біггем виступив на конференції «Телебачення як Бізнес» у 2010 році з доповіддю по Skype на тему: «Ефективність витрат та нові джерела прибутку під час рецесії на прикладі зарубіжних компаній». У 2011 році Росс Біггем розповість про онлайн діяльність та платні сервіси телеканалів як додатковий спосіб отримання прибутку.

Коротка довідка:

Росс Біггем, після навчання юридичній справі в ExeterandSaarbrücken, працював Радником в Комітеті по справам Європейського Союзу Палати Лордів. Пізніше приєднався до команди ITV, провідного каналу Великобританії, де дослужився до посади Керівника європейського департаменту.

В квітні 2000 року Росс переїхав до Брюсселю для того, щоб зайняти посаду Генерального Директора Асоціації Комерційного Телебачення Європи, яка представляє 30 медіакомпаній, що функціонують на території більш аніж 34 європейських країн і об’єднує декілька бізнес моделей, від безкоштовних телерадіомовників до мультимедійних груп та цифрових операторів.

Асоціація Комерційного Телебачення Європи консультує на постійній основі Європейські економічні співтовариства по питаннях впливу на майбутнє аудіо-візуального сектору, в тому числі по відношенню до цифрового телебачення та Європейської Директиви «Телебачення без Меж».

Організатор конференції: Індустріальний Телевізійний Комітет.

Зареєструватись на конференцію.