Прес-центр

Аннет Айріс: «Мене запросили не тому, що я – жінка, а тому, що в мене були знання, яких не вистачало у компанії»

28-09-2011

Сьогодні жінка все частіше з’являється у правлінні компаній. Професор стратегії INSEAD, Аннет Айріс – член правління 6 компаній. Вперше їй запропонували місце у правлінні медіакомпанії у 2004 році. Саме її репутація висококласного медіаспеціаліста, особливо у цифрових медіа, стала причиною такої пропозиції.

«Мене запросили не тому, що я – жінка, а тому, що в мене були знання, яких не вистачало у компанії», - розповідає Аннет. Через деякий час почали надходити пропозиції зайняти місце у правлінні інших компаній так як процес цифровізації почав поширюватись у страхову та інші галузі.

На сьогоднішній день Аннет Айріс є членом Ради правління SanomaGroup, європейської мультимедійної компанії з оборотом близько 3 млрд. гривень. Компанія є лідером на ринку видавництва журналів у Росії, Нідерландах, Фінляндії, Бельгії та Угорщині.

З 2008 року Аннет - Член Спостережної Ради фонду “Beeld&Geluid”, власника аудіо-відео телевізійного архіву та мультимедійного музею в Нідерландах.

2010 року– заступник Голови Спостережної Ради V-VenturesB.V., голландського медіаінвестиційного фонду; Член Ради Правління фонду Volkskrant, голландської газети та фонду GITP, провідної у Нідерландах консалтингової компанії з оцінки та розвитку персоналу вищої ланки.

З червня цього року – Член Ради Правління TomorrowFocusAG. (Німеччина), компанії з інтернет-бізнесу.

Історія Аннет, як жінки, що стоїть «у руля» компаній, не є типовою. Наприклад, у Скандинавії, країні з найвищим показником жінок в правлінні, лише близько 17% компаній можуть похвалитися наявністю жінки у радах директорів. У Франції та Німеччині цей відсоток ще нижче – 8,5%. «Чим далі на Захід ви рухаєтесь, тим меншим стає цей відсоток. Насамперед це пов’язано з культурними аспектами та роллю жінки у тому чи іншому суспільстві», - говорить Аннет.

11 листопада 2011 Аннет Айріс проведе майстер-клас для топ-менеджменту медіаіндустрії у Києві на тему: «Структурні зміни в правилах гри та динаміка медіаіндустрії».