Прес-центр
Засідання Національної ради 4 жовтня 2011 року
04-10-2011Сьогодні, 4 жовтня 2011 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,
були присутні:
- Мудрак Лариса Михайлівна;
- Манжосов Володимир Анатолійович;
- Баранов Євген Валерійович;
- Фартушний Микола Всеволодович;
- Опілат Ірина Володимирівна;
- Єлманова Оксана Миколаївна.
відсутні:
- Головатенко Оксана Анатоліївна;
було вирішено:
щодо конкурсу:
1.Внести 42 ТВК у м. Армянську, АР Крим до резерву Національної ради, у зв’язку з відсутністю претендентів.
2.Вилучити з порядку денного питання про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 37 ТВК у смт Новій Петрівці, АР Крим.
3.Вилучити з порядку денного питання про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 31 ТВК у смт Совєтському, АР Крим.
4.Вилучити з порядку денного питання про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 33 ТВК у смт Чорноморському, АР Крим.
5.Визнати переможцем конкурсу та видати ліцензію на мовлення Львівській ОДТРК з використанням 12 ТВК у м. Львові (4 годин на добу) .
Претенденти:
- Львівська ОДТРК (розширити на 4 години мовлення, дитячими, інформаційними та соціально-освітніми програмами) – 6 голосів;
- ТРК Галичина, м. Львів – 2 голоси;
- ТРК Львів ТБ, м. Львів – 2 голоси.
6.Визнати переможцем конкурсу та видати ліцензію на мовлення ТРК «Регіональна телевізійна система» (м. Луганськ) з використанням
- 35 ТВК у смт Біловодську Луганської обл.;
- 42 ТВК у смт Білокуракиному Луганської обл.;
- 48 ТВК у с. Зоринівці Луганської обл.;
- 38 ТВК у м. Красному Лучі Луганської обл.;
- 34 ТВК у м. Краснодоні Луганської обл.;
- 43 ТВК у м. Кремінній Луганської обл.;
- 50 ТВК у м. Лисичанську Луганської обл.;
- 21 ТВК у м. Луганську;
- 43 ТВК у смт Марківці Луганської обл.;
- 25 ТВК у м. Новопскові Луганської обл.;
- 37 ТВК у м. Перевальську Луганської обл.;
- 43 ТВК у м. Попасній Луганської обл.;
- 47 ТВК у м. Ровеньках Луганської обл.;
- 48 ТВК у м. Сватовому Луганської обл.;
- 43 ТВК у м. Свердловську Луганської обл.;
- 49 ТВК у м. Старобільську Луганської обл.;
- 25 ТВК у м. Стаханові Луганської обл.;
- 23 ТВК у м. Троїцькому Луганської обл.
Претендент:
- ТРК «Регіональна телевізійна система», м. Луганськ.
7.Внести 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівської обл. у резерв Національної ради, у зв’язку з відсутністю претендентів.
Доповідала: Л. Мудрак
Щодо видачі, переоформлення та анулювання:
8.Перенести питання про заяву ТОВ „Чорноморська ТРК”, м. Сімферополь, АР Крим, щодо видачі ліцензії на мовлення.
9.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „Телеканал „Тоніс”, м. Київ (НР № 1133-м від 25.11.2003, супутникове мовлення) у зв’язку зі зміною:
- власників (була Наталія Жиліна, тепер ТОВ «Імперіал Сі» - 4,91%);
- керівника (Галина Білодід – Олександр Бутко);
- складу Редакційної ради (Ірина Милиневська-Грищенко, Юлія Жиліна, Лариса Руденок - Олена Леонтьєва, Назар Мазур та Дмитро Малець);
- логотипу (ТОНІС - tonis);
- параметрів супутникового мовлення (Space-Communication Ltd. (Ізраїль) - КРРТ (Україна)).
10.Переоформити ліцензію на мовлення ПІІ у формі ТОВ „ТРК „НБМ”, м. Київ (НР № 0305-м від 04.04.2002) у зв’язку зі зміною:
- складу Редакційної ради;
- власників (ВАТ „Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд „Прайм Ессетс Кепітал” (м. Київ) - 100%);
- уточнення адреси місцезнаходження передавача;
- уточнення території розповсюдження програм.
Доповідала: Л. Мудрак
Інше:
11.Відмінити рішення Національної ради від 19.01.2011 № 1 „Про заяву ТОВ ТРК „Академ ТV”, м. Суми, щодо видачі ліцензії на мовлення”, п. 2 додатка 3 до рішення Національної ради від 12.05.2011 № 888 та додатка 1 до рішення Національної ради від 01.06.2011 № 1061 „Про нарахування ліцензійного збору відповідно до прийнятих рішень Національної ради (про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги)” у зв’язку з неспроможністю сплати ліцензійного збору.
12.Відмінити рішення Національної ради від 16.03.2011 № 418 „Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 41 ТВК у м. Тростянці Сумської обл.”, та п. 2 додатка 1 до рішення Національної ради від 12.05.2011 № 888 „Про нарахування ліцензійного збору відповідно до прийнятих рішень Національної ради (про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги)” у зв’язку з неспроможністю сплати ліцензійного збору.
13.Видати НТКУ ліцензію на супутникове мовлення (місцева редакція телеканалу Euronews).
Характеристики каналу: супутниковий ретранслятор – Astra, формат мовлення - інформаційний, максимальний обсяг мовлення – 22 години та 10 хвилин на добу, засновник та власник каналу – Кабінет Міністрів України. Заявка подана 28 липня 2011 року.
Звертаю Вашу увагу, що дане питання було включено у порядок денний з голосу.
Доповідала: Л. Мудрак