Прес-центр

Ігор Рябчук провів майстер-клас «Партизанський підхід до кіновиробництва»

11-10-2011

9 жовтня, в Києві, в рамках Української Медіа Школи (УМШ), за підтримки Індустріального Телевізійного Комітету, Ігор Рябчук провів майстер-клас «Партизанський підхід до кіновиробництва».

Майстер-клас зібрав 67 учасників, серед яких були молоді студенти, працівники теле- та кіноіндустрії та ті, хто поки не має жодного відношення до кіновиробництва.

За тригодинний майстер-клас, учасники розглянули методи, практики і підходи, що використовуються для підвищення якості фільму:

  • препродакшн - сценарій і його посилення, розкадровка, планування зйомок, використання програмного забезпечення, у тому числі на мобільних пристроях.
  • продакшн - альтернативна знімальна техніка, світло, звук; програми для ведення обліку відзнятих кадрів.
  • пост-продакшн - колористика і переосвіщення, візуальні ефекти.

Нагадаємо, що з 6 листопада 2011 року (неділя) Ігор Рябчук буде викладати курс Filmmaking в Українській Медіа Школі (УМШ). Заняття проходитимуть щонеділі з 10:00 до 18:00 у приміщенні Індустріального Телевізійного Комітету.

Програма курсу Filmmaking складатиметься з 12 занять:

  • Перший етап. Прості та легкі для реалізації задачі, ази процесу створення кіно без зайвої деталізації.
  • Другий етап. Бойове хрещення і розбір азів пройшов успішно - прийшов час деталізувати.
  • Третій етап. "А тепер самі". Реалізація власного замислу.

Rebel filmmaking – це мистецтво створювати якісне кіно при низькій фактичній вартості. Курс присвячений створенню фільммейкерів широкого профілю. Вони повинні вміти опрацьовувати сценарії, продумувати кінематографічні рішення, працювати в монтажній системі, робити візуальні ефекти, промотувати свою роботу, подавати її на фестивалі.

Детальніше ви можете дізнатись за посиланням: http://itk.ua/ua/page/ums/

Або за телефоном: +380 44 353 13 98 (Ярослава Антіпіна)