Прес-центр

25 жовтня - ярмарок вакансій «МЕДІАКАР’ЄРА»

24-10-2011

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас відвідати ярмарок вакансій «МЕДІАКАР’ЄРА»

який відбудеться у вівторок, 25 жовтня 2011 року, з 10:00 до 17:00, у Київському Палаці Спорту в рамках щорічної виставки компаній-роботодавців «ДЕНЬ КАР'ЄРИ»

ВХІД ВІЛЬНИЙ

День Кар'єри – це всеукраїнська виставка компаній-роботодавців, яка покликана створити найкращі умови для спілкування провідних роботодавців та студентів і молодих спеціалістів в режимі реального часу.

МедіаКар’єра – це одноденна виставка вакансій, яка надає можливість медіакомпаніям презентувати свої вакансії, а студентам і молодим спеціалістам знайти роботу та отримати відповіді на всі питання від роботодавців у безпосередньому спілкуванні.

У секції МедіаКар’єра спілкуватись зі студентами та пропонувати свої вакансії будуть провідні групи телеканалів Інтер, 1+1, Україна та СТБ. Обов’язково візьміть з собою резюме!

Крім спілкування біля стенду, з 14:45 до 15:20 СТБ запрошує відвідувачів на презентацію у конференц-зал, де HR директор СТБ Марія Гудкова розкаже про можливості працевлаштування та відповість на ваші питання. Буде цікаво!

Організатор МедіаКар’єри Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) запропонує бажаючим зробити перший крок до створення власного кіно – записатись на авторський курс Ігоря Рябчука FILMMAKING.

Ми очікуємо на виставці 10 000 студентів, випускників, молодих спеціалістів.

 

За детальною інформацією звертайтесь до Ярослави Антіпіної

за телефоном +38 044 353 13 98 або e-mail: Yaroslava.Antipina@itk.ua