Прес-центр

Ярмарок вакансій «МедіаКар’єра» зібрав рекордну кількість резюме

28-10-2011

У вівторок, 25 жовтня 2011 року, у київському Палаці Спорту пройшов щорічний ярмарок вакансій «МедіаКар’єра», організований Індустріальним Телевізійним Комітетом в рамках виставки національних і міжнародних компаній-роботодавців «День кар’єри».

Традиційно виставку відвідало понад 10 000 студентів та молодих спеціалістів.

У секції «МедіаКар’єра» спілкувались зі студентами та пропонувати свої вакансії провідні групи телеканалів Інтер, 1+1, Україна та СТБ.

Телеканал СТБ запросив відвідувачів до конференц-залу виставки, де HR директор каналу Марія Гудкова розповіла про вакансії та перспективи роботи на телебаченні.

Телеканали підрахували зібрані на виставці анкети та резюме, і ось результат: медіа група Україна зібрала близько 700 резюме, група Інтер – більше 1500, 1+1 – 1600, найбільше зібрав телеканал СТБ – 2100 резюме та анкет за один день виставки. Це абсолютний рекорд за всі роки.

Зібрані анкети і резюме вже обробляються на телеканалах спеціалістами служб по роботі з персоналом. Сподіваємось, що вже дуже скоро вони поповнять свої ряди молодими та талановитими кадрами.