Прес-центр

Засідання Національної ради, 26 жовтня 2011 року

26-10-2011

Сьогодні (26 жовтня) відбулося чергове засідання Національної ради, були присутні:

  • Єлманова Оксана Миколаївна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Мудрак Лариса Михайлівна.

відсутні:

  • Головатенко Оксана Анатоліївна.

було вирішено:

 

Щодо перевірок:

1.Про результати позапланової перевірки ТРК „Студія„1+1” у формі ТОВ, м. Київ (НР № 0559-м від 30.07.2004, НР № 0028-м від 29.12.2006).

Підставою для перевірки послужило звернення Генеральної прокуратури України щодо телепередачі «Діти на прокат».

По даному питанню доповідав Володимир Манжосов, який запропонував за результатами перевірки взяти інформацію перевірки до відома. Ірина Опілат та Оксана Єлманова запропонували оголосити ТРО попередження, вказавши на те, що такі передачі порушують права дітей та не можуть бути в ефірі.

В результаті, жоден проект рішення не набрав достатньої кількості голосів та не був прийнятим.

2.Про призначення позапланової перевірки ТОВ „ТРО „Мульті Медіа Сервіс”, м. Київ (НР № 0001-м від 29.07.2004).

Провести позапланову перевірку ТРО. Підставою для перевірки стали результати моніторингу трансляції реаліті-шоу Big Brother. за 13, 22, 24, 25 жовтня.

Перевірка стосуватиметься дотримання каналом вимог ч. 2 ст. 62 закону «Про телебачення і радіомовлення» та ст. 13 закону «Про захист суспільної моралі».

Також, Володимир Манжосов повідомив, що Національна рада передала один з випусків програми Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі, яка проведе експертизу.

 

Інше:

3.Про створення Робочої групи з підготовки Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2011 рік.

Прийнято рішення, що до складу Робочої групи увійдуть усі члени Нацради та керівників структурних підрозділів.

4.Про затвердження розгорнутої структури Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2011 рік.

Прийнято рішення про затвердження структури Звіту Національної ради на 2011 р., який буде готуватися відповідно до вимог Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та складатиметься з 8 розділів.