Прес-центр

10 листопада - круглий стіл «Законодавство про захист персональних даних та ЗМІ: милує чи карає»

31-10-2011

Асоціація «Індустріальний Телевізійний Комітет» та Комітет з питань ЗМІ Асоціації правників України запрошують Вас взяти участь у круглому столі, який присвячується питанням застосування законодавства про захист персональних даних до ЗМІ:

  • чи поширюється ЗУ «Про захист персональних даних» на ЗМІ?
  • чого очікувати ЗМІ та іншим компаніям з початку 2012 року після введення жорсткої відповідальності за порушення ЗУ «Про захист персональних даних»?
  • як реєструвати бази даних: обмін досвідом;
  • чи відповідає ЗУ «Про захист персональних даних» стандартам Європейського Союзу та Ради Європи?
  • як співвідносяться право на повагу до приватного життя зі свободою слова та правом на інформацію: особливості реалізації ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Круглий стіл відбудеться у четвер, 10 листопада 2011 року, у конференц-залі Індустріального Телевізійного Комітету за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 10, 2-й поверх.

Початок о 10-00. Реєстрація розпочинається о 09-30. Закінчення круглого столу о 13-00.

До обговорення запрошені представники медіа та рекламної індустрії, громадських організацій та галузевих асоціацій, народні депутати України, представники Державної служби України з питань захисту персональних даних,  медіа-експерти, юристи.

Планується, що за результатами круглого столу буде підготовлено резолюцію та звернення до народних депутатів України.

Попередня реєстрація необхідна у зв’язку із обмеженою кількістю місць в залі. Просимо попередньо звертатись за реєстрацією до Секретаріату АПУ за тел. (044) 492-8848, або на Е-mail: komitet@uba.ua. Контактна особа:  Ганна Сухоставець.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за вищевказаними телефоном та Е-mail.

В додатку можна ознайомитись з Програмою круглого столу.