Прес-центр

Засідання Національної ради, 2 листопада 2011 року

02-11-2011

Сьогодні, 2 листопада 2011 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, були присутні:

  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Єлманова Оксана Миколаївна;
  • Мудрак Лариса Михайлівна.

 

відсутні:

  • Опілат Ірина Володимирівна.

 

було вирішено:

щодо видачі та переоформлення:

1.Перенести розгляд заяви щодо видачі ліцензії на мовлення ТОВ „Прогресивні технології та комунікації”, м. Харків.

2.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „Нові комунікації”, м. Київ (НР № 0133-м від 16.04.2007, Star TV) у зв’язку зі зміною директора, складу редакційної ради, території розповсюдження, оператора телекомунікації, параметрів супутникового каналу мовлення та адреси студії.

3.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ „ТРК „Погода ТБ”, м. Київ (НР № 0404-м від 18.01.2008, Погода ТБ) у зв’язку зі зміною складу редакційної ради, параметрів супутникового каналу мовлення, оператора телекомунікації, програмної концепції мовлення (збільшується мінімальна частка національного аудіовізуального продукту, зменшується частка продукту іноземного виробництва, вводиться фільмопоказ – 3 години 30 хвилин на добу).

Доповідала: Л. Мудрак

 

інше:

4.Виконати постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.10.2011 по адміністративній справі № 2а-13566/11/2670 та видати ТРК «Київ» ліцензію на мовлення у цифрі.

ТРК «Київ», на 2 доби, затримала оплату ліцензійного збору на мовлення у цифрі, що суперечить процедурі видачі ліцензії на мовлення. Виходячи з цього, ТРК «Київ» звернулася в Окружний адміністративний суд міста Києва. Суд зобов’язав Національну раду видати ТРК «Київ» ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі МХ5.

Доповідав: В. Манжосов

5.Погодити проект Закону України „Про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв’язку та послуг доступу до Інтернету)” із зауваженнями. Проект розроблений Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України на виконання доручення Прем’єр - міністра України. Суть зауваження Національної ради – необхідно уникати процедури тендеру, у випадку якщо на участь у тендері претендує лише одне товариство, яке надавало відповідні послуги до цього.

Доповідав: В. Манжосов