Прес-центр

Оголошено номінантів головної телевізійної премії країни «Телетріумф-2011»

09-11-2011

Сьогодні, 9 листопада 2011 року, у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція, присвячена оголошенню номінантів Національної телевізійної премії «Телетріумф-2011».

У її роботі взяли участь:

  • заступник голови Національної ради Лариса Мудрак,
  • член Національної ради Микола Фартушний,
  • виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету Катерина Котенко,
  • заступник голови правління телеканалу «Інтер» Сергій Амелічев,
  • представник міжнародної аудиторської компанії «Ернст енд Янг» Денис Назаркін.

На прес-конференції оголошено трійки учасників у кожній номінації премії, які увійшли до шорт-листа «Телетріумфу». Ознайомитися зі списком номінантів можна на сайті премії: http://teletriumf.org/page/winners/.

Довідково: На здобуття телевізійної премії у 2011 році було подано 292 роботи у 37 номінаціях. В оцінюванні поданих робіт брали участь 90 експертів. Підрахунок оцінок здійснила Незалежна міжнародна аудиторська компанія «Ернст енд Янг»».

Переглянути список номінацій, ознайомитися зі списком експертів та переліком номінантів, що потрапили в шорт-лист, а також пройти процедуру акредитації на урочисту церемонію нагородження лауреатів «Телетріумфу-2011» можна на офіційному сайті премії www.teletriumf.org.

Церемонія нагородження переможців премії «Телетріумф-2011» відбудеться у четвер, 17 листопада цього року, в приміщенні Національної опери України імені Тараса Шевченка. Початок червоної доріжки о 17:30, початок церемонії нагородження о 19:00. Трансляцію церемонії здійснює телеканал «Інтер».

 

Організаційний комітет

Національної телевізійної премії «Телетріумф»

 

Коротка довідка:

«Телетріумф» – перша українська премія в галузі телебачення, яка щороку відзначає найкращих у сфері телевізійного мовлення. Премія «Телетріумф» присвячена людям телебачення, тим, хто кожного дня творить для глядача цікаву та захоплюючу картинку в телевізорі.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це фахове об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Основною метою ІТК є сприяння розвитку телевізійної галузі в Україні.

В ІТК представлені:  основні 4 телевізійні групи (Інтер, 1+1, Україна, StarLightMedia) та телеканал Тоніс, 4 основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine, і рекламодавці. Разом ці телеканали мають понад 76%  глядацької аудиторії (за даними GfK Ukraine).

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення –  конституційний, постійно діючий колегіальний орган, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами. Діяльність Національної ради ґрунтується на принципах законності, незалежності, об'єктивності, прозорості, доступності для громадськості, врахування культурної, ідеологічної та політичної багатоманітності в суспільстві, врахування загальновизнаних міжнародних норм та стандартів у галузі телерадіомовлення, повноти і всебічного розгляду питань та обґрунтованості прийнятих рішень.

Телеканал «Інтер» – загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення. Окрім телеканалу «Інтер» до U.A. Inter Media Group входять також канали НТН, К1, К2, «Ентер», «Ентер-Фільм», «Мега», «MTV Україна».

«Ернст енд Янг» – міжнародний лідер з аудиту, оподаткування і права, супроводу транзакцій і консультування. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 152 тисячі співробітників в усьому світі. Свою діяльність в Україні компанія розпочала 1991 року. Нині в офісах «Ернст енд Янг» в Україні працюють понад 500 фахівців.