Прес-центр

11 листопада – майстер-клас Аннет Айріс «Структурні зміни в правилах гри та динаміка медіаіндустрії»

10-11-2011

В п’ятницю, 11 листопада 2011 року, в Київ на відкриття Української Медіа Школи (УМШ) приїде провідний міжнародний тренер в медіаіндустрії Аннет Айріс, автор книги «Управління медіакомпанією. Бізнес моделі, технології, стратегії та методи».

Аннет Айріс проведе майстер-клас для працівників медіаіндустрії України на тему: «Структурні зміни в правилах гри та динаміка медіаіндустрії».

Сама ж книга «Управління медіакомпанією» - це біблія для професіоналів. Сьогодні вона являє собою найбільш повне, що вийшло російською мовою, дослідження природи і сутності медіабізнесу.

Книга насичена прикладами з практики управління різнопрофільними компаніями медіаіндустрії: друковані та електронні ЗМІ, радіо, телебачення, мобільні медіа. Опис відпрацьованих результативних моделей поєднується з прикладами креативних рішень, що дозволили компаніям виграти в гонці за увагу споживача і рекламодавця.

Ми відшукали людей, що вже прочитали книгу Аннет Айріс та Жака Бігуна і попросили дати колегам свої рекомендації:

«Відмінна книга. Приклад систематизації творчості. Вона повинна примірити тих, хто вважає, що медіа відкидає всі науки менеджменту та тих, хто вважає, що управляти медіа можна також як будь-яким іншим підприємством. Правда десь посередині і в цій книзі» - Олена Дурманова, Керівник аналітичної служби телеканалу Інтер.

«Медіаіндустрія – це галузь, яка динамічно розвивається у всьому світі.  Адже реально медіа змінюють наше уявлення про світ, і саме ця книга дає розуміння того, як правильно управляти медіакомпаніями, щоб бути першими. Будьте першими, читайте книгу Аннет Айріс та Жака Бугіна!» - Катерина Котенко, Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

«Спасибі автору за таке чудове джерело інформації. Для тих, хто займається медіа – це настільна книга, підручник, що відповідає на питання «Що робити? Як робити? Чому? Навіщо?». Краще вчитись на помилках і перемагати на винаходах тих, хто вже пройшов певний шлях до успіху» -  Олена Бондаренко, Народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.