Прес-центр

Круглий стіл на тему «Захист телевізійного контенту в інтернеті»

21-12-2011

У середу, 28 грудня 2011 року відбудеться круглий стіл «Захист телевізійного контенту в інтернеті».

Круглий стіл присвячується питанням захисту прав на телевізійний контент в інтернеті.

Провідні українські компанії, інвестуючи законним способом значні кошти у створення власного програмного продукту і в придбання контенту кращих світових виробників, прагнуть бути захищеними від незаконного розповсюдження цих творів на різних інформаційних сайтах.

Як захищати телевізійний контент в інтернеті, чи необхідно це робити, чи існують неконкурентні умови для ведення контентного бізнесу в Україні, - ці та інші питання обговорюватимуться на круглому столі.

Місце проведення: конференц-залі Індустріального Телевізійного Комітету за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 10, 2-й поверх.

Дата та час проведення: середа, 28 грудня, початок об 11:00. Реєстрація розпочинається о 10-30. Закінчення круглого столу о 13-00.

До обговорення запрошені представники медіа та інтернет індустрії, громадських організацій та галузевих асоціацій, народні депутати України, представники Державної служби інтелектуальної власності,  медіаексперти, юристи.

Планується, що за результатами круглого столу буде підготовлено резолюцію та звернення до державних органів України.

Попередня реєстрація необхідна у зв’язку із обмеженою кількістю місць в залі. Просимо попередньо зареєструватись на сайті ІТК.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Індустріального Телевізійного Комітету за тел. (044) 353 13 98, або на Е-mail:Yaroslava.Antipina@itk.ua. Контактна особа:  Ярослава Антіпіна.