Advocacy

Засідання Національної ради 21 грудня 2011 року

23-12-2011

вчора, 21 грудня 2011 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, були присутні:

 

  • Головатенко Оксана Анатоліївна;
  • Баранов Євген Валерійович;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна.

відсутні:

  • Єлманова Оксана Миколаївна.

 

було вирішено:

1.Переоформити ліцензії на мовлення ТОВ «ТОТВЕЛЬД»(«Хоккей») (НР № 1297-м від 14.07.2011 (супутникове мовлення) та НР № 1345-м від 23.08.2011 (загальнонаціональна цифрова багатоканальна телемережа МХ-3) у зв’язку зі зміною юридичної адреси, зміною керівника (новий керівник – Ігор Герасько), параметрів супутникового каналу мовлення та оператора телекомунікацій (щодо супутникової ліцензії).

2.Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ «ТРК «Україна» (НР № 1308-м від 23.07.2003, ефірне загальнонаціональне телебачення) у зв’язку зі збільшенням території розповсюдження програм та потужності передавача на 59 ТВК у м. Дніпропетровську з 1 кВт до 2 кВт.

3.Замовити у УДЦР розробку висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів мовлення, необхідних для створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж. Висновки замовляються відповідно до отриманих від мовників пропозицій.

4.Затвердити конкурсні умови та оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів. Відповідне оголошення буде зроблено згодом.

На конкурс буде виставлено  5 телеканалів  у таких населених пунктах: Єнакієвому, Селидовому, Кіровську, Краматорську Донецької обл. та місті Запоріжжі.

 

Також на конкурс пропонуються 24 радіочастоти: в Євпаторії АР Крим, Овручі та Олевську Житомирської обл., Добрянському Закарпатської обл.,

Верховині Івано-Франківської обл., місті Києві, Біловодську, Білолуцьку, Зоринівці, Марківці Луганської обл., 2 частоти у Львові, Болграді, Великій Михайлівці, Кодимі, Котовську, Тарутиному, Фрунзівці Одеської обл., Гребінці Полтавської обл., місті Рівному, Великому Бурлуці Харківської обл., Тальному Черкаської обл., Новодністровську та Путилі Чернівецької обл.

 

Характеристика каналів, що будуть включені до конкурсного відбору:

телевізійні канали:

1 телеканал – внесений до резерву Національної ради;

2 телеканали – анулювання ліцензії на мовлення, телерадіоорганізація не подала заяву про продовження терміну дії ліцензії;

2 телеканали – відмовлено в продовженні дії ліцензії;

радіочастоти:

4 радіочастоти – анулювання ліцензій на мовлення за зверненнями телерадіоорганізацій;

1 радіочастота – анулювання ліцензії на мовлення, телерадіоорганізація не подала заяву щодо продовження терміну дії ліцензії;

18 радіочастот – внесені до резерву (вільні відрізки);

1 радіочастота – не визначено переможця під час попередніх конкурсних відборів.

 

Оголошення про конкурс та його умови найближчим часом будуть офіційно оприлюдненні на сайті регуляторного органу та опубліковані в газеті «Голос України».