Прес-центр

Засідання Національної ради 28 грудня

28-12-2011

28 грудня 2011 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 були присутні:

  • Баранов Євген Валерійович;
  • Єлманова Оксана Миколаївна;
  • Фартушний Микола Всеволодович;
  • Опілат Ірина Володимирівна;
  • Манжосов Володимир Анатолійович;
  • Мудрак Лариса Михайлівна. 

відсутні:

  •  Головатенко Оксана Анатоліївна. 

було вирішено:

  1. Зареєструвати ПП ТТЦ «Електрон», м. Кобеляки Полтавської обл., як суб’єкта інформаційної діяльності.

Доповідала: Л. Мудрак

      2. Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ Регіональна телевізійна компанія «Хуст», м. Хуст Закарпатської обл. (НР № 2469 від 11.01.2006, 48 ТВК, 6 год/добу) у зв’язку зі зміною адреси, власників та збільшенням території розповсюдження програм на місто Хуст та Хустський район. Видати ліцензію на мовлення ТОВ Регіональна телевізійна компанія «Хуст».

Доповідала: Л. Мудрак

      3. Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ «Шосткинська телекомпанія «Телеком-Сервіс», м. Шостка Сумської обл. (НР № 1486-м від 20.12.2001, 8 ТВК, 24 год/добу) у зв’язку зі зміною директора.

Доповідала: Л. Мудрак

      4. Відмовити у скасуванні санкції «оголошення попередження» за заявою ПАТ «ТРК «АЛЕКС», м. Запоріжжя (НР № 1237-м від 30.10.2002, 22 ТВК, 24 год/добу). За результатами попередньої перевірки було зафіксовано збільшення обсягу власних, вітчизняних, культурологічних, науково-просвітницьких, розважальних та дитячих програм; не зафіксовано логотипу телекомпанії. Доповідав: В. Манжосов

      5. Затвердити Положення про видачу, переоформлення та видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги та направити на державну реєстрацію у Міністерство юстиції України.

      6. Затвердити Положення про скасування санкції – «оголошення попередження» застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

      7. Затвердити Інструкцію про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

      8. Затвердити Систему візуальних позначок класифікації кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

      9. Затвердити Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

Доповідав: В. Манжосов


28 грудня 2011 року, на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення,

 

були присутні:

 

-       Баранов Євген Валерійович;

-       Єлманова Оксана Миколаївна;

-       Фартушний Микола Всеволодович;

-       Опілат Ірина Володимирівна;

-       Манжосов Володимир Анатолійович;

-       Мудрак Лариса Михайлівна.

 

відсутні:

-       Головатенко Оксана Анатоліївна.

 

було вирішено:

 

1.     Зареєструвати ПП ТТЦ «Електрон», м. Кобеляки Полтавської обл., як суб’єкта інформаційної діяльності.

Доповідала: Л. Мудрак

 

2.     Переоформити ліцензію на мовлення ТОВ Регіональна телевізійна компанія «Хуст», м. Хуст Закарпатської обл. (НР № 2469 від 11.01.2006, 48 ТВК, 6 год/добу) у зв’язку зі зміною адреси, власників та збільшенням території розповсюдження програм на місто Хуст та Хустський район. Видати ліцензію на мовлення ТОВ Регіональна телевізійна компанія «Хуст».

Доповідала: Л. Мудрак

 

3.     Переоформити ліцензію на мовлення ПрАТ «Шосткинська телекомпанія «Телеком-Сервіс», м. Шостка Сумської обл. (НР № 1486-м від 20.12.2001, 8 ТВК, 24 год/добу) у зв’язку зі зміною директора.

Доповідала: Л. Мудрак

 

4.     Відмовити у скасуванні санкції «оголошення попередження» за заявою ПАТ «ТРК «АЛЕКС», м. Запоріжжя (НР № 1237-м від 30.10.2002, 22 ТВК, 24 год/добу).

За результатами попередньої перевірки було зафіксовано збільшення обсягу власних, вітчизняних, культурологічних, науково-просвітницьких, розважальних та дитячих програм; не зафіксовано логотипу телекомпанії. Доповідав: В. Манжосов

 

5.     Затвердити Положення про видачу, переоформлення та видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги та направити на державну реєстрацію у Міністерство юстиції України.

6.     Затвердити Положення про скасування санкції – «оголошення попередження» застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

7.     Затвердити Інструкцію про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

8.     Затвердити Систему візуальних позначок класифікації кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

9.     Затвердити Правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті. Направити до Міністерства юстиції України для реєстрації.

Доповідав: В. Манжосов