Advocacy

Позиції ІТК

 • 26.052011
  Квотування європейського та національного продукту
  На сьогодні чинне законодавство про телерадіомовлення містить положення, які не зовсім узгоджуються» зі ст. 10 Європейської Конвенції про транскордонне телебачення
 • 28.022011
  Регулювання інтерактивних ігор та вікторин на телебаченні
  Після прийняття Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення рішення від 19 березня 2008 р, №576 «Про рекомендації Національної ради щодо трансляції в ефірі телеорганізацій передач, які можуть завдати фінансових збитків телеглядачам», на телерадіокомпанії було покладено новий обов’язок, не передбачений жодним нормативним актом, а саме:
 • 22.022011
  Універсальна програмна послуга («Mustcarry»)
  «Mustcarry», відповідно до міжнародної та єворопейської практики, є обов’язком, яким держава зобов’язує кабельних операторів транслювати (ретранслювати) у своїх мережах певний перелік телевізійних каналів
 • 14.022011
  Квотування європейського та національного продукту
  На сьогодні чинне законодавство про телерадіомовлення містить положення, які не зовсім узгоджуються» зі ст. 10 Європейської Конвенції про транскордонне телебачення (надалі - Конвенція).
 • 10.022011
  Податковий кодекс
  Дуже важливою та значимою подією для економіки України в цілому та й для кожної галузі, зокрема, стало підготовка та прийняття Податкового кодексу України.
 • 09.022011
  Вибори і телебачення.
  Поміж проблем, що стосуються виборчого законодавства та передвиборної агітації, на телебаченні можна виділити наступні, зокрема:
 • 09.022011
  ЗМІ як галузь економіки
  В Україні діяльність ЗМІ регулюється законами «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про інформацію», «Про рекламу», «Про телебачення та радіомовлення» та низкою інших. Не визначений законодавчо залишається статус Інтернету.
 • 08.022011
  Реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації
  Реклама лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації регулюється ст. 21 Закону України «Про рекламу».
 • 07.022011
  Переривання рекламою
  Питання переривання телевізійних програм рекламою регулюються ст. 13 Закону України «Про рекламу». Відповідно до неї реклама повинна розміщуватися у перервах між програмами, передачами.
 • 04.022011
  Мова у програмних концепціях телерадіомовників
  На сьогоднішній день склалася ситуація, коли регулюючий орган у сфері телебачення і радіомовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, прийнявши рішення щодо визначення мови передач (програм) у програмних концепціях телерадіокомпаній, фактично порушила положення як найвищого закону України – Конституції України, так і положення інших законодавчих актів України.